071 722 68 80

Czy otrzymałeś(-aś) od nas pismo?

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz złożyć reklamację, możesz skorzystać z tego formularza lub zadzwonić [71 722 68 80]. Jeśli chcesz spłacić zadłużenie, możesz to zrobić przez Plan & Pay.

O Grupie Alektum

Grupa Alektum to rodzinna firma zajmująca się windykacją należności i świadcząca inne powiązane usługi. Dzięki unikalnemu połączeniu innowacyjnych usług i produktów wspieramy naszych klientów na każdym etapie procesu finansowego. Wiarygodne informacje i wiedza prawna pozwalają nam znaleźć odpowiednich klientów, poprawić płynność, usprawnić monitoring zaległych płatności i zmniejszyć ryzyko kredytowe. Wierzymy w długotrwałe relacje partnerskie dzięki bliskiej współpracy, indywidualnym rozwiązaniom i dyplomatycznemu podejściu do klientów. Współpraca z nami jest zawsze prosta i skuteczna – dopasowane rozwiązania w odpowiednim czasie pozwalają uzyskać zadowalające wyniki.

Grupa Alektum zaczęła działalność w 1992 roku jako firma windykacyjna. Dziś działamy na 16 rynkach, zatrudniamy około 500 pracowników i osiągamy obrót na poziomie ponad 700 milionów koron szwedzkich (297 milionów zł).

Grupa Alektum

Zawsze wierzyliśmy w wartość pojedynczego procesu i wyjątkowe połączenie produktów i usług. Dlatego w roku 2015 doprowadziliśmy do połączenia 28 małych firm w Grupę Alektum i w rezultacie jesteśmy dziś w stanie wspierać naszych klientów i partnerów na każdym etapie procesu finansowego. Jeżeli Grupa Alektum stanie się Twoim partnerem w procesie windykacji i związanych z nim usługami, będziesz w stanie rozwijać swoje relacje biznesowe. Pomożemy Ci znaleźć odpowiednich klientów, poprawić płynność, usprawnić administrowanie faktur i ograniczyć straty kredytowe. Jest to możliwe dzięki jasno zdefiniowanemu łańcuchowi wartości, który obejmuje porady prawne, znakomite usługi informacyjne, skuteczne rozwiązania finansowe oraz wykup należności. Mamy takie same cele jak Ty i wspieramy Twoje działania, abyś mógł/mogła utrzymać swoje poprawne relacje z klientami.

Współpraca z nami jest zawsze prosta i skuteczna – dopasowane rozwiązania w odpowiednim czasie pozwalają uzyskać zadowalające wyniki.


Więcej informacji na temat Grupy Alektum

Jak możemy Ci pomóc

Dzięki naszej wyjątkowej ofercie usług i produktów możemy wspierać Cię na każdym etapie procesu finansowego – od sprzedaży po płatności – poprzez dostarczanie informacji kredytowej, finansowanie bieżącej działalności naszych klientów, świadczenie usługi fakturowania, realizowanie windykacji należności, po obsługiwanie i wykup wierzytelności. Na każdym etapie procesu nasi doświadczeni prawnicy stanowią dodatkowe wsparcie, zapewniając bezpieczeństwo i przyczyniając się do Twojego sukcesu.

Microsoft.CSharp.RuntimeBinder.RuntimeBinderException: Cannot perform runtime binding on a null reference
   at CallSite.Target(Closure , CallSite , Object )
   at ASP._Page_app_plugins_alektumgrid_editors_render_valuechaincontentpicker_cshtml.Execute() in d:\Web\AlektumUmbracoWeb\App_Plugins\AlektumGrid\Editors\Render\ValueChainContentPicker.cshtml:line 4
   at System.Web.WebPages.WebPageBase.ExecutePageHierarchy()
   at System.Web.Mvc.WebViewPage.ExecutePageHierarchy()
   at System.Web.WebPages.WebPageBase.ExecutePageHierarchy(WebPageContext pageContext, TextWriter writer, WebPageRenderingBase startPage)
   at Umbraco.Core.Profiling.ProfilingView.Render(ViewContext viewContext, TextWriter writer)
   at System.Web.Mvc.Html.PartialExtensions.Partial(HtmlHelper htmlHelper, String partialViewName, Object model, ViewDataDictionary viewData)
   at ASP._Page_Views_Partials_grid_editors_base_cshtml.Execute() in d:\Web\AlektumUmbracoWeb\Views\Partials\Grid\Editors\Base.cshtml:line 19

Najnowsze wiadomości

Idź na górę strony