071 722 68 80

Czy otrzymałeś(-aś) od nas pismo?

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz złożyć reklamację, możesz skorzystać z tego formularza lub zadzwonić [71 722 68 80].

O Grupie Alektum

Grupa Alektum to rodzinna firma zajmująca się windykacją należności i świadcząca inne powiązane usługi. Dzięki unikalnemu połączeniu innowacyjnych usług i produktów wspieramy naszych klientów na każdym etapie procesu finansowego. Wiarygodne informacje i wiedza prawna pozwalają nam znaleźć odpowiednich klientów, poprawić płynność, usprawnić monitoring zaległych płatności i zmniejszyć ryzyko kredytowe. Wierzymy w długotrwałe relacje partnerskie dzięki bliskiej współpracy, indywidualnym rozwiązaniom i dyplomatycznemu podejściu do klientów. Współpraca z nami jest zawsze prosta i skuteczna – dopasowane rozwiązania w odpowiednim czasie pozwalają uzyskać zadowalające wyniki.

Grupa Alektum zaczęła działalność w 1992 roku jako firma windykacyjna. Dziś działamy na 18 rynkach, zatrudniamy około 650 pracowników i osiągamy obrót na poziomie ponad 1,2 miliona koron szwedzkich.

Grupa Alektum

Zawsze wierzyliśmy w wartość pojedynczego procesu i wyjątkowe połączenie produktów i usług. Dlatego w roku 2015 doprowadziliśmy do połączenia 28 małych firm w Grupę Alektum i w rezultacie jesteśmy dziś w stanie wspierać naszych klientów i partnerów na każdym etapie procesu finansowego. Jeżeli Grupa Alektum stanie się Twoim partnerem w procesie windykacji i związanych z nim usługami, będziesz w stanie rozwijać swoje relacje biznesowe. Pomożemy Ci znaleźć odpowiednich klientów, poprawić płynność, usprawnić administrowanie faktur i ograniczyć straty kredytowe. Jest to możliwe dzięki jasno zdefiniowanemu łańcuchowi wartości, który obejmuje porady prawne, znakomite usługi informacyjne, skuteczne rozwiązania finansowe oraz wykup należności. Mamy takie same cele jak Ty i wspieramy Twoje działania, abyś mógł/mogła utrzymać swoje poprawne relacje z klientami.

Współpraca z nami jest zawsze prosta i skuteczna – dopasowane rozwiązania w odpowiednim czasie pozwalają uzyskać zadowalające wyniki.

Więcej informacji na temat Grupy Alektum

Jak możemy Ci pomóc

Dzięki naszej wyjątkowej ofercie usług i produktów możemy wspierać Cię na każdym etapie procesu finansowego – od sprzedaży po płatności – poprzez dostarczanie informacji kredytowej, finansowanie bieżącej działalności naszych klientów, świadczenie usługi fakturowania, realizowanie windykacji należności, po obsługiwanie i wykup wierzytelności. Na każdym etapie procesu nasi doświadczeni prawnicy stanowią dodatkowe wsparcie, zapewniając bezpieczeństwo i przyczyniając się do Twojego sukcesu.

Najnowsze wiadomości

Idź na górę strony