Rzeczywistość, którą przyjęliśmy za pewnik, została wywrócona do góry nogami w bardzo krótkim czasie i wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za przyczynianie się do wspólnego dobra. Traktujemy to bardzo poważnie. Nieustannie oceniamy, jakie środki możemy podjąć, aby pomóc naszym klientom i dłużnikom w problemach finansowych.

Tak, teraz przyszłość jest niepewna, ale powinieneś wiedzieć, że stabilizacja twojej sytuacji finansowej jest naszym głównym zadaniem. Codziennie podejmujemy szereg działań, aby zaproponować najlepsze i zindywidualizowane rozwiązania. Dokładamy wszelkich starań, aby wykonać to zadanie - wspólnie z Tobą. Dla nas w Alektum Group jest to teraz jeszcze bardziej niż kiedykolwiek najważniejsze.

Aby naprawdę przyczynić się do Twojej sytuacji, chcemy, abyś się z nami skontaktował.

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się zadzwonić, czy wysłać e-mail, nasi konsultanci są gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania. To dzięki indywidualnej ocenie możemy znaleźć najlepszy sposób na przyczynienie się do konkretnej sytuacji. Zawsze działamy w oparciu o Twoją konkretną sytuację, a naszą najwyższą ambicją jest współpraca z Tobą w celu znalezienia długoterminowych rozwiązań, abyś mógł osiągnąć równowagę w swoich finansach.

Co możemy dla Ciebie zrobić?:

  • Pomożemy w ułożeniu planu płatności oraz dostosujemy kwoty wpłat do Twoich obecnych możliwości
  • Zaproponujemy ugody ratalne z dłuższym okresem spłaty

Kontakt:
Możesz wysłać do nas e-mail przez całą dobę na info@alektumgroup.pl lub zadzwonić do nas od poniedziałku do piątku między 8.00-16.00, telefonicznie 71 722 68 80.