071 722 68 80

Czy otrzymałeś(-aś) od nas pismo?

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz złożyć reklamację, możesz skorzystać z tego formularza lub zadzwonić [71 722 68 80].

Otrzymałeś(-aś) pismo?

Otrzymałeś(-aś) pismo?

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat tego, co możesz zrobić, jeżeli masz dług, którego nie jesteś w stanie aktualnie zapłacić, chcesz spłacić swoje zadłużenie lub chcesz uzyskać więcej informacji o zadłużeniu i procesie windykacji. Zawsze możesz się z nami skontaktować, aby otrzymać więcej informacji.

Jeżeli nie jesteś w stanie spłacić zadłużenia

Jest to normalna sytuacja i nie jesteś sam. Jeśli nie jesteś w stanie od razu spłacić zadłużenia w całości, skontaktuj się ze swoim opiekunem klienta, którego dane są umieszczone na wezwaniu do zapłaty, które od nas otrzymałeś(-aś). Możesz również zadzwonić do naszej centrali telefonicznej lub skorzystać z formularza znajdującego się u dołu strony.

Nasze dwie najważniejsze porady

  1. Jeśli nie możesz spłacić całości zadłużenia od razu, zorientuj się, jaką kwotę możesz spłacić co miesiąc. Zaplanuj budżet!
  2. Skontaktuj się z nami, by poprosić o rozłożenie zadłużenia na raty. Powiedz nam o swojej sytuacji i poinformuj, jaką kwotę możesz wpłacać co miesiąc. Prawie zawsze można znaleźć rozwiązanie satysfakcjonujące obie strony.

Skontaktuj się z działem obsługi klienta

Idź na górę strony