071 722 68 80

Czy otrzymałeś(-aś) od nas pismo?

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz złożyć reklamację, możesz skorzystać z tego formularza lub zadzwonić [71 722 68 80]. Jeśli chcesz spłacić zadłużenie, możesz to zrobić przez Plan & Pay.

Pracuj dla nas

Pracuj dla nas

Zawsze szukamy kompetentnych pracowników, którzy znają wartość doskonałej obsługi klienta i którzy chcą nam pomóc w dążeniu do perfekcji.

Czy chcesz z nami współpracować?

Nieustannie szukamy członków zespołu, którzy rozumieją i podzielają cele naszych klientów, którzy wspierają ich przedsięwzięcia i umożliwiają im utrzymanie relacji z klientami.

Słuchamy życzeń naszych klientów i staramy się, aby nasza pomoc była prosta i bezproblemowa – odpowiednie rozwiązania przynoszące odpowiednie wyniki w odpowiednim czasie. Grupa Alektum działa na 15 rynkach, zatrudnia około 400 pracowników i osiąga sprzedaż netto na poziomie ok. 550 milionów koron szwedzkich (240 milionów zł).

Chcesz dołączyć do naszego zespołu lub otrzymać dodatkowe informacje? Skontaktuj się z nami!

Jeśli aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na interesujące Cię stanowisko, a chciałbyś pracować w Alektum, prześlij nam swoją aplikację na adres praca@alektum.pl W tytule wiadomości wpisz stanowisko, którym jesteś zainteresowany.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby realizacji aktualnej i przyszłych  procesów rekrutacji w spółce Alektum sp. z o.o., zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922).”

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922) informujemy, iż:

  1. administratorem Pani/Pana danych osobowych przekazanych w dokumentach aplikacyjnych jest Alektum sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, adres: ul. Kilińskiego 30, 50-264 Wrocław,
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w  celu przeprowadzenia rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa,
  3. posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
  4. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niepodanie informacji wskazanych w art. 221 § 1 kodeksu pracy spowoduje, że otrzymana oferta zatrudnienia nie będzie przez Alektum sp. z o.o. rozpatrywana.

 

Najnowsze wiadomości

Aktualnie prowadzimy rekrutacje do działu: sądowego,egzekucji i administracji. Ogłoszenia na stanowiska pracy dostępne są na portalu www.pracuj.pl pod linkiem : https://pracodawcy.pracuj.pl/alektum-sp-z-o-o,16382

Idź na górę strony