071 722 68 80

Czy otrzymałeś(-aś) od nas pismo?

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub skargi, możesz skorzystać z tego formularza lub zadzwonić do nas. Jeśli chcesz spłacić zadłużenie, możesz to zrobić przez Plan & Pay.

Windykacja należności

Nawiąż z nami współpracę

Windykacja należności

Grupa Alektum świadczy usługi windykacyjne na kilkunastu rynkach europejskich. Prowadzimy proces windykacji należności od początku do końca, współpracując ze wskazanym przez Ciebie klientem, wskutek czego Ty otrzymujesz należną płatność, a my dbamy o utrzymanie dobrych relacji z Twoim klientem. Możemy dostosować usługi windykacyjne do Twoich potrzeb bez względu na to, czy dłużnikiem jest firma, czy konsument i bez względu na branżę.

Nasze usługi windykacyjne

Jak możemy Ci pomóc

Dzięki naszej wyjątkowej ofercie usług i produktów możemy wspierać Cię na każdym etapie procesu finansowego – od sprzedaży po płatności – dzięki między innymi, prowadzeniu rekrutacji na rzecz klienta, dostarczaniu informacji kredytowej, zajmowaniu się finansami spółki, świadczeniu usługi fakturowania, realizowaniu windykacji należności, obsługiwaniu i wykupie wierzytelności. Na każdym etapie procesu nasi doświadczeni prawnicy stanowią dodatkowe wsparcie, zapewniając bezpieczeństwo i przyczyniając się do sukcesu.

Idź na górę strony