Grupa Alektum posiada osobny dział, który specjalizuje się w windykacji należności od klientów biznesowych. Nasze usługi windykacji należności od klientów biznesowych wyglądają w taki sposób, że jako klient jesteś w centrum naszego zainteresowania i to my dostosowujemy nasze metody tak, aby znaleźć rozwiązanie odpowiadające konkretnej firmie i Twoim preferencjom, a jednocześnie zawsze odnosić się do Twoich klientów obiektywnie i profesjonalnie. Do Twoich usług zawsze przydzielony jest opiekun, który przedstawi Ci szybkie i przyjazne rozwiązanie, wykorzysta całe swoje doświadczenie i kompetencje prawne, aby znaleźć udaną strategię w celu zapewnienia szybszego odzyskania należności.

Nasze usługi windykacji należności od klientów biznesowych

Przypomnienia

Na pierwszym etapie możemy wkroczyć do akcji i zarządzać przypomnieniami o fakturze. Pozwalając nam na zarządzanie Twoimi przypomnieniami, oszczędzasz czas, pieniądze i zasoby. My będziemy wysyłać przypomnienia, a następnie monitorować zaległe należności do momentu otrzymania płatności.

Windykacja należności

Nasi konsultanci, którzy zajmują się windykacją należności od klientów biznesowych, są specjalistami w tej dziedzinie i mają duże doświadczenie w obsłudze roszczeń między firmami. Zarówno Ty, jak i Twój klient otrzymacie profesjonalną obsługę i możesz być pewny/pewna, że znamy niezbędne przepisy prawne i będziemy obsługiwać Twoją sprawę w odpowiedni sposób, dzięki czemu odzyskamy zaległe płatności.

Monitorowanie zadłużenia

Bywają sytuacje, w których klient nie ma finansowych możliwości spłaty długów. W takiej sytuacji pomagamy monitorować roszczenie do chwili, gdy sytuacja finansowa klienta ulegnie zmianie.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc!