071 722 68 80

Czy otrzymałeś(-aś) od nas pismo?

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz złożyć reklamację, możesz skorzystać z tego formularza lub zadzwonić [71 722 68 80].

Wykup wierzytelności

Nawiąż z nami współpracę

Wykup wierzytelności

Jednym z najbardziej efektywnych rozwiązań w procesie zarządzania wierzytelnościami jest sprzedaż portfela do zewnętrznego podmiotu. Jeżeli masz klientów, którzy przestali spłacać zobowiązania względem Ciebie i zależy Ci na szybkim odzyskaniu pieniędzy – skontaktuj się z nami w celu wyceny portfela. Jesteśmy zainteresowani zakupem portfeli wierzytelności wymagalnych, niewymagalnych, bezspornych, na etapie polubownym, sądowym i egzekucyjnym, zarówno wobec przedsiębiorców jak i osób fizycznych.

Chcesz uwolnić kapitał i zasoby? Wykup należności – w ramach którego kupujemy portfel zaległych należności – umożliwia zwiększenie przepływu środków finansowych i uniknięcie wiązania kapitału w fakturach. Nie musisz się martwić o niezapłacone faktury ani tracić czasu i pieniędzy na działania z nimi związane. Zdejmiemy Ci z barków ten kłopot!

Wykup wierzytelności zmniejszy Twoje ryzyko

Możemy zająć się całością lub częścią Twoich należności. W zależności od aktualnych potrzeb firmy. Jeśli sprzedasz nam swoje wierzytelności, my weźmiemy na siebie ryzyko i działania związane z płatnością Twoich faktur. A Ty możesz spożytkować czas i energię na generowanie nowych zysków.

Sprzedaj nam swoje wierzytelności – a nie relacje z klientem

Ostrożnie wybieraj partnerów biznesowych. Dzięki podstawowemu, wyjątkowemu podejściu Grupy Alektum poczujesz się bezpiecznie: naszą ambicją jest odzyskanie Twoich pieniędzy bez burzenia relacji z klientem. Nasze procedury i staranne procesy związane z wykupem wierzytelności mają jasny cel: abyś mógł zachować dobre relacje z klientem, który jest Ci winny pieniądze.

Jak możemy Ci pomóc

Dzięki naszej wyjątkowej ofercie usług i produktów możemy wspierać Cię na każdym etapie procesu finansowego – od sprzedaży po płatności – dzięki między innymi, prowadzeniu rekrutacji na rzecz klienta, dostarczaniu informacji kredytowej, zajmowaniu się finansami spółki, świadczeniu usługi fakturowania, realizowaniu windykacji należności, obsługiwaniu i wykupie wierzytelności. Na każdym etapie procesu nasi doświadczeni prawnicy stanowią dodatkowe wsparcie, zapewniając bezpieczeństwo i przyczyniając się do sukcesu.

Idź na górę strony