2020-03-30

Wspólnie znajdziemy rozwiązanie – skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy!

Wszyscy znajdujemy się w całkowicie wyjątkowej i nieznanej sytuacji. Wiele gospodarstw domowych i firm wkracza obecnie w bardzo wymagający okres gospodarczy i patrzy w przyszłość z wielką niepewnością. Doskonale to rozumiemy.

Rzeczywistość, którą przyjęliśmy za pewnik, została wywrócona do góry nogami w bardzo krótkim czasie i wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za to, aby zadbać o  wspólne dobro. Traktujemy to bardzo poważnie. Nieustannie badamy, jakie środki możemy podjąć, aby pomóc naszym klientom w problemach finansowych.

Tak, teraz przyszłość jest niepewna, ale powinieneś wiedzieć, że stabilizacja Twojej sytuacji finansowej jest naszym głównym zadaniem. Codziennie podejmujemy szereg działań, aby zaproponować najlepsze i zindywidualizowane rozwiązania. Dokładamy wszelkich starań, aby wykonać to zadanie – wspólnie z Tobą. Dla nas w Alektum Group jest to teraz ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Naprawdę chcemy przyczynić się do poprawy Twojej sytuacji, dlatego też chcemy, abyś się z nami skontaktował.

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się zadzwonić, czy wysłać e-mail, nasi konsultanci są gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania. Dzięki indywidualnej ocenie możemy znaleźć najlepszy sposób na poprawę sytuacji, w której się znalazłeś. Zawsze działamy w oparciu o Twoją obecną sytuację. Naszą najwyższą ambicją jest skuteczny dialog z Tobą, w celu znalezienia długoterminowych rozwiązań, dzięki którym będziesz w stanie osiągnąć równowagę w swoich finansach.

Co możemy dla Ciebie zrobić?:

  • Pomożemy w ułożeniu planu płatności oraz dostosujemy kwoty wpłat do Twoich obecnych możliwości
  • Zaproponujemy ugody ratalne z dłuższym okresem spłaty

Kontakt:
Możesz wysłać do nas e-mail przez całą dobę na  lub zadzwonić do nas od poniedziałku do piątku między 8.00-20.00, telefonicznie 71  881 10 12.