Your business. With care.

Kierujemy się chęcią pomagania ludziom i firmom w rozwoju i osiągnięciu pełnego potencjału w sposób zrównoważony. Dostosowujemy nasze rozwiązania do potrzeb Twoich i Twoich klientów, ponieważ z doświadczenia wiemy, że jedna metoda rzadko jest odpowiednia dla wszystkich.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania porady

Pomożemy Ci w odzyskaniu należności.

Na pierwszym miejscu stawiamy Twoje relacje z klientami i Twoją markę. Dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom AI możemy znaleźć najlepszą drogę wyjścia z sytuacji. Nawiązujemy bliską i osobistą współpracę z Waszymi klientami, aby znaleźć skuteczny i zrównoważony sposób spłaty zadłużenia.

Przeczytaj więcej
2020-09-24

Co należy wziąć pod uwagę przy wyborze firmy windykacyjnej?

Czasami uzyskanie odpowiedzi na pytania dotyczące tego, o czym należy pomyśleć, rozpoczynając współpracę z firmą windykacyjną, może wydawać się przytłaczające i bardziej skomplikowane niż powinno. W tym artykule odpowiadamy na niektóre z najczęściej zadawanych pytań….

Przeczytaj więcej
2020-06-05

Certyfikat Etyczny KPF dla Alektum Sp. z o.o.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że znaleźliśmy się w zaszczytnym gronie firm, które uzyskały Certyfikat Etyczny KPF. Dzięki pozytywnej weryfikacji szczegółowego audytu etycznego dokonywanej przez Komisję Etyki przy KPF, uzyskaliśmy oficjalne potwierdzenie tego, że nasze…

Przeczytaj więcej

Co należy wziąć pod uwagę przy wyborze firmy windykacyjnej?

Czasami rozpoczęcie współpracy z firmą windykacyjną lub zmiana dostawcy usług windykacyjnych może wydawać się bardziej przytłaczające i skomplikowane niż to w praktyce ma miejsce. Tutaj odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania i dzielimy się z wskazówkami, które należy rozważyć przy wyborze firmy windykacyjnej.

Przeczytaj więcej