Windykacja długów

Oczywiście, trzeba zapłacić za wykonaną pracę

Zaległe faktury są niestety nieuniknione, a w dłuższej perspektywie mogą doprowadzić do problemów z płynnością, a tym samym zahamować rozwój firmy. Niepodjęcie właściwych kroków we właściwym czasie zmniejsza również prawdopodobieństwo otrzymania pełnej zapłaty.

Jeśli pozwolisz nam zająć się Twoim procesem windykacji, możesz zmniejszyć straty kredytowe – dziś i jutro. Posiadamy bogate doświadczenie i wgląd w zachowania płatnicze, dzięki czemu możemy dostosować nasze rozwiązania do potrzeb Twoich i Twoich klientów. Wyrażenie zgody na wprowadzenie neutralnej, trzeciej strony zajmującej się procesem windykacji może również pomóc chronić wizerunek Twojej marki.

Innowacyjny partner

Dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom AI możemy uzyskać przegląd nawyków płatniczych i statusu finansowego Twoich klientów, a następnie zdecydować, jaki będzie najlepszy sposób postępowania. Zawsze dostosowujemy proces do każdej osoby. W większości przypadków zapewnia to szybsze rozwiązanie, a także utrzymanie nienaruszonych relacji z klientami.

Windykacja ponad granicami krajów – Znajomość uwarunkowań krajowych

Jesteśmy tam, gdzie znajdują się twoi klienci. Mamy krajowe biura, rozwiązania transgraniczne i ten sam system w 14 krajach europejskich – wszystkie ze specjalizacją w zakresie windykacji. Oznacza to, że z łatwością możemy się poruszać się w różnych językach, kulturach i przepisach. Oznacza to również, że zawsze masz do dyspozycji zespół ze znajomością miejsca, w którym się znajdujesz, gotowy odpowiedzieć na pytania dotyczące Twoich spraw międzynarodowych.

Usługi cyfrowe ułatwiające pracę

Dzięki naszym usługom cyfrowym zyskujesz lepszy przegląd i możesz łatwo monitorować swoje sprawy windykacyjne, śledzić niezapłacone faktury i przypomnienia.