O Grupie Alektum

Zadbamy o Twój biznes. Z zachowaniem ostrożności.

Od momentu, gdy się budzimy, nasza rzeczywistość, nasze sukcesy i nasza przyszłość zależą od siły jednej rzeczy: od naszych relacji. Wszyscy jesteśmy od nich zależni. Nawet okoliczności biznesowe. W czym tkwi tajemnica? W zaufaniu. To wartość, która jest głęboko zakorzeniona w Grupie Alektum. Jesteśmy przekonani, że branża windykacyjna ma do spełnienia ważną rolę w dzisiejszym społeczeństwie. Pomagamy ludziom w trudnej sytuacji, jednocześnie pomagając firmom uzyskiwać zapłatę.

Nasze doświadczenie w zarządzaniu wszystkimi typami interesariuszy w ekosystemie organizacji pozwala nam zrozumieć różnego rodzaju perspektywy, czynniki stresujące i potrzeby pojawiające się na każdym ogniwie łańcucha wartości. Oznacza to, że możemy znaleźć najlepsze rozwiązanie dla każdego. Wymaga to również zrozumienia. Nie każde rozwiązanie jest odpowiednie dla wszystkich. Niestandardowe rozwiązania są konieczne do tworzenia korzyści biznesowych.

Znajdujemy rozwiązania, które uwalniają wartość, wykorzystują lokalną wiedzę na wszystkich rynkach międzynarodowych i dostarczają naszą kompleksową ofertę z jednego punktu kontaktowego, neutralizując wszelkie trudności od początku do końca.

14 krajów. 1 system.

Jesteśmy obecni na 14 rynkach w całej Europie, więc możemy Ci pomóc, bez względu na to, gdzie znajduje się Twój klient. Dzięki jednemu systemowi i jednej osobie kontaktowej dla wszystkich krajów możemy uprościć Twoją działalność transgraniczną.

Kontakt
„Nasza działalność polega na pomaganiu innym firmom w rozwoju poprzez rozwiązania finansowe i doradztwo. Wyróżnia nas spośród konkurentów to, że patrzymy na przyszłą zdolność konsumenta do zapłaty. Nie oceniamy nikogo z góry i intensywnie pracujemy na rzecz przeciwdziałania nadmiernemu zadłużeniu w społeczeństwie”.

Linus Singelman, dyrektor Alektum Group

Alektum Group Koncern

Grupa Alektum istnieje od 1992 roku, kiedy zaczynaliśmy jako firma wyłącznie windykacyjna. Obecnie prowadzimy działalność w 14 krajach europejskich, zatrudniamy ponad 700 pracowników, a obroty przekraczają 2 miliard SEK. Aby przeczytać więcej, odwiedź alektumgroup.com

alektumgroup.com

Pracuj dla nas

Kierujemy się chęcią wspomagania rozwoju firm i osiągnięciu ich pełnego potencjału w sposób zrównoważony. To samo dotyczy naszych pracowników.

Przeczytaj więcej