Wykup wierzytelności

Zaległe lub niepewne należności mogą wpływać zarówno na przepływy pieniężne, jak i płynność finansową. Oferujemy zarówno zakupy portfeli niespłaconych należności, jak i bieżące zakupy wierzytelności w zależności od tego, jak w danej chwili wyglądają potrzeby firmy – ponieważ z doświadczenia wiemy, że rzadko istnieje rozwiązanie, które jest odpowiednie dla wszystkich. Naszym celem jest to, aby nasi klienci otrzymali swoje pieniądze tak szybko, jak to możliwe, przy jednoczesnym utrzymaniu relacji ze swoim klientem.

Brak ryzyka

Przekaż nam część lub wszystkie niezapłacone należności i odzyskaj swoje pieniądze od razu. Jeżeli sprzedasz nam należności, przejmiemy związane z nimi ryzyko i zajmiemy się za Ciebie obsługą niezapłaconych faktur.

Your business. With care.

Na pierwszym miejscu stawiamy Twoje relacje z klientami i Twoją markę. Dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom AI możemy znaleźć najlepszą drogę wyjścia z impasu i tym samym zapewnić, że osoba zadłużona zrozumie, że istnieje kilka różnych opcji do wyboru. Nawiązujemy bliską i bezpośrednią współpracę z Waszymi klientami, aby znaleźć skuteczny i zrównoważony sposób spłaty zadłużenia. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby utrzymać zarówno relacje, jak i kontakty biznesowe z Twoimi klientami.

Szybko i łatwo

Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu w zarządzaniu długami oraz zespołowi nastawionemu na pomoc ludziom, możemy zagwarantować szybki i płynny proces, gdy zdecydujesz się sprzedać nam niezapłacone należności.